£11,00 netto/h

Praca w Anglii jako pomoc kuchenna od zaraz w restauracji z Huntingdon UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Huntingdon
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: kontrakt
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 10 stycznia 2024 00:05

Propozycja rozpoczęcia od zaraz pracy w Anglii dla dyspozycyjnych Polaków. Zatrudnienie w Huntingdon jako pomoc kuchenna przy przygotowywaniu posiłków. Pracodawca zapewnia możliwość wyszkolenia na kucharza.

Stanowisko: pomoc kuchenna.

Lokalizacja: Huntingdon.

Wynagrodzenie: 11,00 GBP netto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie przygotowywanie posiłków;
  • dbanie o porządek na kuchni;
  • obsługiwanie zmywarki;
  • przygotowywanie warzyw i pieczywa, np. krojenie ich.

Wymagania:

  • mile widziane posiadanie doświadczenia jako kucharz albo chęć wyszkolenia się na kucharza (pracodawca zapewnia taką możliwość);
  • odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz na pełny etat;
  • pracę na podstawie kontraktu.

Aplikacja:

Osoby, które chcą podjąć pracę w Anglii jako pomoc kuchenna, proszone są o zgłaszanie się pod numerem telefonu:

07554315077 albo poprzez formularz dostępny na stronie:

pracuj.uk/praca-praca-na-kuchni-1218/

ID ogłoszenia: 394659e69027c7a0

1 odpowiedź na “Praca w Anglii jako pomoc kuchenna od zaraz w restauracji z Huntingdon UK”

  1. Zbigniew Babral na 2 kwietnia 2024 @ 10:51

    Pracowałem ponad dwa lata jhako Kp , pomoc kuchenna , oraz 6 mcy jako kucharz śniadaniowy 7856949293