£od 10,80 GBP/h

Produkcja czekolady praca w Anglii bez znajomości języka od zaraz w fabryce z Leeds 2024

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Leeds
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 miesięcy lub dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 lutego 2024 00:20

Od zaraz propozycja słodkiej pracy w Anglii na produkcji czekolady także bez znajomości języka. Zatrudnienie w nowoczesnej fabryce z Leeds z zakwaterowaniem dla chętnych dostępnym za opłatą.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce pracy: Leeds

Zarobki: od 10,80 GBP/h brutto

Liczba wakatów: 4

Start: ASAP / marzec 2024

Zadania:

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy na linii produkcyjnej w renomowanej firmie zajmującej się produkcją słodyczy. W ramach tego stanowiska będziesz odpowiedzialny za uczestnictwo w procesie wytwarzania różnorodnych smakołyków, w tym czekolady. Twoje główne zadania obejmują obsługę maszyn produkcyjnych, precyzyjne pakowanie i etykietowanie produktów oraz utrzymanie wysokiego standardu czystości na stanowisku pracy. Ponadto oczekujemy, że będziesz wykonywać inne obowiązki związane z procesem produkcji zgodnie z wytycznymi naszych kierowników.

Wymagania:

Nie jest konieczna znajomość języka angielskiego, jednak mile widziane są podstawowe umiejętności komunikacyjne. Doświadczenie w branży spożywczej będzie dodatkowym atutem. Duże znaczenie ma również zainteresowanie nauką oraz gotowość do pracy w dynamicznym środowisku produkcyjnym. Oczekujemy, że kandydaci będą posiadać umiejętność efektywnej pracy w zespole, będą precyzyjni i dbać o szczegóły, a także będą gotowi do podjęcia pracy na pełny etat.

Oferujemy:

Zapewniamy stabilne zatrudnienie w renomowanej fabryce słodyczy, której historia sięga daleko w przeszłość, cieszącej się ugruntowaną pozycją na rynku. Dla naszych pracowników, którzy wyrażą zainteresowanie, oferujemy możliwość zakwaterowania na miejscu za odpowiednią opłatą. Nasze mieszkania są komfortowe i starannie dostosowane do potrzeb pracowników. Nawet jeśli nie posiadasz doświadczenia w branży spożywczej, zapewnimy Ci kompleksowe szkolenie, abyś mógł rozwijać się w naszym środowisku. Istnieje również możliwość rozwoju zawodowego, obejmująca potencjał awansu na stanowiska kierownicze. W centrum naszych wartości leży promowanie współpracy, szacunek dla pracy zespołowej oraz budowanie pozytywnych relacji między pracownikami.

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz CV w języku angielskim proszę przesyłać na adres:

pl.cleversolutions@hotmail.com

z dopiskiem “produkcja czekolady Leeds 03/2024”.

Prosimy również o zamieszczeniu klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Clever Solutions Ltd.
Cook St
Coventry, CV1
email: pl.cleversolutions@hotmail.com

ID ogłoszenia: 8265d515e1b968b