PLN60 - 80 brutto/h

Sezonowa praca w Anglii dla par bez języka na farmie owoców od zaraz

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Anglia
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do listopada 2024
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 stycznia 2024 00:09

Dla par do podjęcia od zaraz sezonowa praca w Anglii 2024. Zatrudnienie bez znajomości języka na farmie owoców, kwiatów i szparagów. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Anglia.

Wynagrodzenie: 60 – 80 PLN brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • praca na farmie, gdzie uprawiane są owoce (truskawki i maliny), kwiaty oraz szparagi;
  • pomaganie przy sadzeniu sadzonek owoców i kwiatów oraz ich pielęgnowanie, a także pielenie;
  • w późniejszym okresie zadaniem będzie także zbieranie owoców z tuneli.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na farmie, ale jest też możliwość przyuczenia;
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy;
  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego;
  • posiadanie pre settled lub settled status osiedleńca w UK.

Oferujemy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz do listopada 2024;
  • wypłatę raz w tygodniu;
  • komunikowanie się w języku polskim;
  • zakwaterowanie dostępne na farmie;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • liczba godzin pracy w tygodniu – od 50 wzwyż.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać pod numerem telefonu: 0044 182 737 30 90

Źródło: www.olx.pl/oferta/praca/praca-dla-pary-na-farmie-owocowej-w-anglii-CID4-IDYbHeT.html

ID ogłoszenia: 262659e5de3a83bd