Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

£ok 414 GBP/tyg.

Zbiory owoców 2022 sezonowa praca w Anglii bez znajomości języka k. Wokingham

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Wokingham
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: kwiecień 2022
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2022
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 lutego 2022 00:18
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Zbiory owoców 2022 sezonowa praca w Anglii bez znajomości języka k. Wokingham

Opis

Farma owoców truskawek, borówek, malin, jeżyn poszukuje osób do sezonowej pracy w Anglii przy zbiorach. Zatrudnienie bez znajomość języka od kwietnia 2022 w okolicach Wokingham. Zakwaterowanie zapewnione za niewielką opłatą.

O pracy:
W Hall Hunter dostępnych jest wiele prac sezonowych związanych z zbiorem owoców. Uprawiamy truskawki (sadzone na wysokich stołach w celu łatwego zbierania), maliny, borówkę amerykańską i jeżyny na naszych trzech brytyjskich Farmach – Farmie Sheeplands, Farmie Heathlands i Farmie Tuesley.

Nie można zaprzeczyć, że zbieranie owoców jest trudne, ale staramy się, aby Twoja rola była przyjemna i satysfakcjonująca. Oprócz nawiązania przyjaźni będziesz mieć również okazję do rozwoju.

Wynagrodzenie i godziny pracy:
Nasz łatwy system zbioru oznacza, że możesz zbierać wysokiej jakości owoce w większych ilościach. Płaca minimalna w Wielkiej Brytanii wynosi 8,72 £ (od 1 kwietnia 2020 r.), a nasi pracownicy mogą zarabiać więcej w zależności od roli i wydajności. W 2019 r. Średnia tygodniowa pensja w Hall Hunter wynosiła 414 funtów. Większość naszych zbieraczy pracuje przez 6 dni w tygodniu, około 8 godzin dziennie, jednak nadgodziny są często dostępne. Nadgodziny będą wypłacane według stawki 10,90 £ (po kwietniu 2020 r.). Otrzymasz wynagrodzenie za urlop. Twoja wyplata będzie wypłacana co tydzień, bezpośrednio na twoje konto bankowe w Wielkiej Brytanii.

Zakwaterowanie:
Każda z naszych farm posiada wygodne, bezpieczne zakwaterowanie na miejscu, z którego nasi zbieracze mogą korzystać za niewielką tygodniową opłatą za wynajem. Nasze kempingi składają się z niezależnych, w pełni wyposażonych domów mobilnych, które są dobrze utrzymane i mają wszystko, czego potrzeba do komfortowego pobytu. Zakwaterowanie obejmuje superszybkie Wi-Fi, różnorodne zajęcia rekreacyjne, stołówkę serwującą tanie posiłki i sklep z produktami z Europy Wschodniej.

Możliwości szkolenia:
Oferujemy pełne szkolenie wszystkim naszym pracownikom i z dumą możemy powiedzieć, że 70% naszych ludzi wraca do pracy z nami. Wierzymy, że dzieje się tak, ponieważ zapewniamy możliwości rozwoju. W rzeczywistości większość naszego zespołu zarządzającego doświadczyła różnego rodzaju prac farmowych i dzisiaj cieszy się udaną karierą w Hall Hunter.

Lokalizacje farm:
Hall Hunter ma trzy malownicze farmy na południu brytyjskiej wsi – Farmy Sheeplands i Heathlands w Berkshire oraz Farma Tuesley w zalesionej okolicy Surrey. Każda oferuje bezpieczne, wygodne i opłacalne środowisko. Co więcej, lokalizacje naszych farm znajdują się w pobliżu Londynu i innych charakterystycznych brytyjskich zabytków, co oznacza, że możesz z łatwością wybrać się na zwiedzanie w dni wolne.

Aplikacja:

Przez formularz na stronie:

https://hallhunter.com/pl/owoce-zbiory-praca-uk/jak-zlozycpodanie/

źródło: https://hallhunter.com/pl/

ID ogłoszenia: 27161f98bb3c777e

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.