Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

£do uzg.

Zbiory owoców sezonowa praca w Anglii na rok 2020 farma z Maidstone UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Maidstone
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Data rozpoczęcia pracy: sezon 2020
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2020
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 22 lutego 2020 00:48
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Zbiory owoców sezonowa praca w Anglii na rok 2020 farma z Maidstone UK

Opis

Farma w Maidstone poszukuje pracowników do sezonowej pracy w Anglii przy zbiorach truskawek, malin, jeżyn od maja 2020 oraz owoców twardych od sierpnia. Zakwaterowanie dla kandydatów zorganizowane będzie na miejscu. Oczekiwana minimum podstawowa znajomość języka.

Stanowisko: pracownik zbioru owoców

Miejsce: Maidstone UK

Liczba wakatów: 500

Start: od maja 2020 lub później

Każdego roku potrzebujemy co najmniej 500 dodatkowych pracowników, którzy przyjadą do nas i będą pomagać w uprawie i zbiorze naszych owoców. Owoce miękkie (truskawki, maliny, jeżyny) zbieramy od maja do listopada, a owoce pestkowe (śliwki) pod koniec sierpnia. Owoce wierzchołkowe (jabłka i gruszki) zbieramy od połowy sierpnia do końca października. Na te okresy zbiorów potrzebujemy dużo pomocy, ale zatrudniamy również personel do ogólnej pracy hodowlanej przez cały rok.

Z głównym sezonem zbiorów, trwającym od maja do listopada, będziecie Państwo najprawdopodobniej zbierać w tym czasie truskawki, maliny i jeżyny. W szczycie lata może być bardzo gorąco i często zaczynamy o 5 rano, aby uniknąć przebywania w ekstremalnych upałach dnia. Możesz być w grupie zbieraczy, którzy zbierają zarówno truskawki, jak i maliny, więc musisz być elastyczny.

Wszystkie nasze truskawki są uprawiane w podłożu na konstrukcji blatu stołu pod tunelami, więc będziesz zbierał je w pozycji pionowej, co dla wielu osób jest łatwiejsze do zbierania niż w tradycyjnych systemach uprawy glebowej. Maliny i jeżyny uprawiane są pod tunelami w doniczkach, a nasze systemy szkoleniowe zostały opracowane tak, aby skutecznie eksponować owoce, umożliwiając efektywne zbiory. Niektóre zespoły będą zbierać śliwki od połowy sierpnia do połowy września, a inne będą mogły zbierać jabłka od połowy sierpnia do końca października. Zbieracze jabłek muszą mieć silne plecy, ale także miękkie ręce, aby uniknąć obicia owoców podczas zbiorów.

Praca w “Clock House Farm” jest bardzo ciężką pracą, ale również satysfakcjonującą. Średnie zarobki przewyższają brytyjskie National Living Wage. Ponieważ uprawiamy wysokiej jakości owoce przy użyciu najnowszych systemów uprawy, praca jest o wiele łatwiejsza niż w dawnych czasach. Jak można się spodziewać, praca jest wymagająca i będziesz zbierał, nosił, pakował owoce przez większą część dnia. Fizycznie musisz być sprawny i zdrowy. Niestety, jeśli masz alergię na owoce, pszczoły lub osy lub jeśli masz ślepotę na kolory, nie będziesz mógł pracować w gospodarstwie.

Zostaniesz zatrudniony jako sezonowy pracownik dorywczy, a duża część pracy jest opłacana według stawek akordowych, co motywuje i nagradza ciężką pracę i zaangażowanie. Zazwyczaj pracujemy sześć dni w tygodniu, ale może się to różnić w zależności od pogody i wymagań klientów. Po rozpoczęciu pracy otrzymasz szczegółowe wprowadzenie, a następnie w pierwszym dniu szkolenia w terenie. Zbiór owoców odbywa się w zespole z liderem grupy i wspierającym kierownikiem ds. zbiorów, który pomaga zoptymalizować wydajność zbioru.

Przed rozpoczęciem pracy każdy kandydat otrzymuje list powitalny, warunki zatrudnienia oraz szczegóły dotyczące oferowanego zakwaterowania.

Clock House Farm kładzie duży nacisk na bezpieczeństwo i higienę pracy. Farmy mogą być miejscami niebezpiecznymi i oczekujemy, że pracownicy będą zawsze świadomi i sumienni wobec swoich współpracowników w środowisku farmy. Podczas wstępnej inicjacji zostaniesz poinstruowany o wszystkich istotnych kwestiach związanych z pożarem i bezpieczeństwem i higieną pracy. Zostaniesz poproszony o obejrzenie płyty DVD, aby podkreślić znaczenie tych kwestii. Dla pracowników zajmujących się użytkowaniem maszyn zostaną zorganizowane specjalne szkolenia, a w razie potrzeby zostaną przeprowadzone zewnętrzne oceny.

Aplikacja za pośrednictwem formularza na stronie:

www.clockhousefarm.co.uk/work-applications-and-job-vacancies/

ID ogłoszenia: 8025e4c5bc4a6ab6

      

ilość wszystkich wyświetleń: 769, dzisiaj: 1

  

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.