£7.20/godz

Dam pracę w Anglii przy sprzątaniu domów, mieszkań Oxford od zaraz

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Oxford
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: minimum 3 miesiące
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 września 2016 15:42

Od zaraz poszukiwane osoby do zatrudnienia przy sprzątaniu domów w Oxfordzie. Aktualna oferta pracy w Anglii z atrakcyjną stawką godzinową dostępna dla Polaków.

Stanowisko: pokojówka/ pokojowy

Miejsce: Oxford

Termin rozpoczęcia: początek października

Wynagrodzenie: 7,20 GBP/h

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika jest sprzątanie domów klientów

Wymagania:

  • komunikatywny język angielski
  • zaletą będzie prawo jazdy kat. B
  • dostępność na minimum 3 miesiące
  • dokument potwierdzający niekaralność
  • zaangażowanie i pracowitość

Oferujemy:

  • wysokie zarobki
  • legalną pracę u sprawdzonego pracodawcy minimum na 3 miesiące
  • dogodne terminy wyjazdów do Anglii
  • przejrzyste zasady współpracy
  • pomoc w załatwianiu dokumentów na miejscu
  • mieszkanie
  • możliwość przedłużenia współpracy z umową na warunkach brytyjskich
  • odzież służbową
  • wsparcie koordynatorów na miejscu
  • szkolenia wstępne
  • gwarancję pracy minimum 35 godzin tygodniowo
  • pracę od poniedziałku do piątku, dla zainteresowanych możliwe są dodatkowe soboty

Aplikacja:

Drodzy kandydaci prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres: rekrutacja@medcare24home.com

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-261j6h/

ID ogłoszenia: 69757e5b531244a0