£15200-15500 GBP za rok

Dam pracę w Anglii na magazynie od zaraz przy pakowaniu odzieży Rayleigh

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Rayleigh
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 5 marca 2015 00:49

Od zaraz poszukujemy pracowników magazynowych bez doświadczenia do pracy w Anglii przy pakowaniu ubrań. Zatrudnienie dla Polaków zamieszkujących okolice Rayleigh

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Lokalizacja: Anglia, Rayleigh
Wynagrodzenie: 15200-15500 GBP za rok

Zadania:
– rozpakowywanie dostaw
– metkowanie ubrań
– pakowanie w nowe opakowania
– przygotowywanie do dalszej wysyłki
– prowadzenie prac porządkowych na magazynie

Wymagania:
– gotowość do szybkiego wyjazdu
– umiejętność porozumiewania się w języku angielskim na poziomie komunikatywnym ( w mowie i piśmie)
– prawo jazdy na samochód osobowy jest mile widziane
– chęć do pracy również w niedziele
– zatrudniamy jedynie te osoby zamieszkujące Rayleigh

Oferujemy:
– wolne soboty
– pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-15 oraz w niedziele od 8-13
– szkolenia wprowadzające
– konkurencyjne stawki godzinowe
– legalną pracę od zaraz

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do zgłaszania się pod numerem telefonu: 07958268105

Źródło: http://londynek.net/jobs/Potrzebny+mezczyzna+do+pracy+na+magazynie.+Essex+Rayleigh+SS6+9RL+Produkcja+Magazyny+ogloszenia+praca,/jobs/ad?ad_id=905288

ID ogłoszenia: 15854f786a27ce34