£ok 440 brutto/tyg.

Dam pracę w Anglii na magazynie z odzieżą bez znajomości języka od zaraz, Leicester UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Leicester
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 mc lub dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 maja 2022 00:11

Hurtownia odzieży z Leicester UK poszukuje od zaraz chętnych do pracy w Anglii na magazynie przy zbieraniu zamówień. Zatrudnienie bez znajomości języka będzie także dostępne. Zakwaterowanie na miejscu organizuje pracodawca – odpłatnie.

Stanowisko: magazynier

Miasto: Leicester, UK

Liczba miejsc: 4

Start: maj/czerwiec 2022

Wynagrodzenie: ok 450 GBP brutto tygodniowo + dodatki

Zadania:
Praca na magazynie dystrybucyjnym znanej, odzieżowej marki premium posiadającej ponad 100 sklepów stacjonarnych w Wielkiej Brytanii. Pracownik na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za przyjmowanie dostaw, rozkładanie towaru, komisjonowanie, metkowanie, montaż zabezpieczeń antykradzieżowych oraz przygotowanie (pakowanie) wysyłek dla sklepów detalicznych w UK.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Uczciwość, rzetelność, dokładność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Gotowość do brania nadgodzin jeśli zajdzie taka potrzeba
  • Zaświadczenie o niekaralności
  • Mile widziane uprawnienia na wózki jezdniowe oraz znajomość języka

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Pomoc we wszystkich koniecznych formalnościach
  • Zakwaterowanie w komfortowych, w pełni wyposażonych mieszkaniach
  • Wsparcie Polskiego koordynatora projektu
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia w systemie tygodniowym bezpośrednio na konto walutowe pracownika

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na podany poniżej adres. Pary oraz grupy prosimy o wysyłanie wspólnej aplikacji.

W tytule wiadomości proszę napisać „magazyn Leicester 06/2022″

Jobs4U Recruitment Agency

jobs4you@mail.co.uk

ID ogłoszenia: 1766283fd87ee78f