£6,70 - 7,20 GBP/h

Dam sezonową pracę w Anglii bez języka od zaraz zbiory owoców miękkich Peterborough

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Peterborough
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 sierpnia 2016 00:02

Plantacja z Peterborough zatrudni od zaraz osoby do zbiorów malin, truskawek, jeżyn i borówek. Anglia praca sezonowa bez znajomości języka oraz doświadczenia.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Miejsce pracy: Peterborough, UK.

Wynagrodzenie: 6,70 poniżej 25 lat;
7,20 GBP/h powyżej 25 lat.

Opis stanowiska:
osoby zatrudnione zajmują się zbieraniem owoców miękkich, takich jak maliny, borówki, truskawki i jeżyny. Kierownik może zlecać również zadania przy pielęgnacji sadzonek – ich podlewaniu, plewieniu itp. Praca odbywa się zarówno na polu jak i w tunelu. Zadania są wykonywanie w systemie akordu grupowego.

Wymagania wobec kandydatów:

  • zręczność i sprawność manualna;
  • dyspozycyjność do połowy listopada;
  • doświadczenie będzie zaletą;
  • pracowitość;
  • umiejętność działania w grupie;
  • zaradność;
  • możliwość zabrania ze sobą ubrań i akcesoriów na każdą pogodę;
  • sprawność fizyczna.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie płatne 35,00 GBP tygodniowo plus 5 funtów karta na elektryczność;
  • dojazdy do pracy płatne 6 funtów tygodniowo;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • wyjazdy na zakupy raz na tydzień;
  • dobre zarobki.

Aplikacje:
Serdecznie zapraszamy do składania zgłoszeń za pośrednictwem strony www:

ID ogłoszenia: 18757b5bebcc48c1

3 komentarze na “Dam sezonową pracę w Anglii bez języka od zaraz zbiory owoców miękkich Peterborough”

  1. praca przy zbiorach na 19 sierpnia 2016 @ 08:15

    dwie kobiety z peterborough są zainteresowane oferta od zaraz proszę o kontakt07424322891

  2. Jestem chętny podjęcia pracy

  3. Jestem chętny do pracy. Brak uzależnień,dobra sprawność,a przede wszystkim chęci do pracy…