£7 - 7,30 GBP za godzinę

Fizyczna praca Anglia w skupie odzieży od zaraz obsługa klienta Kingston

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Kingston
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość dobra
  • Opublikowany: 19 marca 2016 21:54

Skup odzieży używanej z Kingston poszukuje od zaraz pracownika fizycznego do obsługi klienta. Aktualna praca w Anglii na pełny etat, na podstawie brytyjskiej umowy.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Zarobki: 7 – 7.30 funtów za godzinę.

Lokalizacja: Kingston, Anglia.

Start: od zaraz.

Zadania na stanowisku:

  • praca od poniedziałku do soboty w godzinach 9-17;
  • obsługa klientów punktu;
  • przyjmowanie odzieży;
  • ocena ubrań pod względem jakościowym;
  • wypłata pieniędzy za dostarczoną odzież;
  • pakowanie towaru oraz jego opis;
  • dokonywanie rozliczeń oraz tworzenie codziennych raportów.

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin;
  • umiejętność szybkiej nauki;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • duża kultura osobista;
  • angielskie konto bankowe oraz wyrobiony NIN;
  • uczciwość, odpowiedzialność;
  • motywacja do pracy, pozytywne nastawienie.

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie;
  • wysokie wynagrodzenie;
  • umowę o pracę;
  • wstępne przeszkolenie;
  • ubezpieczenie oraz składki;
  • miłe, samodzielne stanowisko pracy.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez poniższy link:

Odpowiemy jedynie na wybrane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 88556e6cd33ee508