£7-9 GBP/h + zakwaterowanie

Oferta sezonowej pracy w Anglii przy zbiorach borówki czerwiec 2018 Exeter

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Exeter
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: czerwiec 2018
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 28 kwietnia 2018 04:38

Od czerwca na wakacje 2018 do podjęcia sezonowa praca w Anglii przy zbiorze borówki amerykańskiej. Zatrudnienie na farmie niedaleko Exeter z zakwaterowaniem bezpłatnym.

Stanowisko: pracownik sezonowy

Miejsce pracy: Exeter

Zarobki: 7 do 9 GBP/h brutto

Liczba miejsc: ok 15

Start: połowa czerwca 2018

Zadania:

Ręczny zbiór owoców miękkich – borówki amerykańskiej i wkładanie do pojemniczków.

Wymagania:

- mile widziane osoby ze statusem studenta

- atutem będzie znajomość języka i doświadczenie przy zbiorach

- dyspozycyjność od połowy czerwca do połowy września 2018

- posiadanie obuwia i odzieży nieprzemakalnej

Oferujemy:

- bezpłatne zakwaterowanie na miejscu w pełni wyposażonych w domkach (tzw. domki holenderskie)

- atrakcyjne zarobki, wypłata gotówką w systemie tygodniowym

- przyjazna atmosfera, uczciwe warunki

Aby złożyć aplikację do pracy należy przegotować CV ze zdjęciem oraz wysłać CV na adres: biuro@workingservice.pl z dopiskiem „praca sezonowa Anglia 2018″

źródło: pracadlapolakow.eu

ID ogłoszenia: 4345ae3d163c0ee6

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.