£8,25-10/h brutto

Ogłoszenie pracy w Anglii od zaraz na magazynie dla Polaków Warrington 2018

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Warrington
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość dobra
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 31 grudnia 2017 01:53

Oferujmy możliwość zatrudnienia dla Polaków na magazynie z Warrington. Atrakcyjna praca w Anglii od zaraz przy zbieraniu zamówień oraz pakowaniu produktów do wysyłki.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Lokalizacja: Warrington, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: od 8,25 do 10 GBP za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika magazynu będzie kompletowanie zamówionych towarów
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za pakowanie artykułów zgodnie ze standardem oraz przygotowywanie przesyłek do wysłania

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie
  • preferowane osoby w wieku powyżej 25 lat
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • mile widziane doświadczenie na magazynie
  • chęć i motywacja do pracy
  • dyspozycyjność od zaraz

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz
  • atrakcyjne zarobki
  • pracę na stałe w pełnym wymiarze godzin
  • szkolenia opłacone prze pracodawcę
  • wsparcie w organizacji przejazdu do Anglii
  • pomoc w znalezieniu miejsca do zamieszkania

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail:

mma@blu-global.com

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-27cg37/

ID ogłoszenia: 1055a48194261eea

1 odpowiedź na “Ogłoszenie pracy w Anglii od zaraz na magazynie dla Polaków Warrington 2018”

  1. Jestem zainteresowany tą pracą adres email rysior59@gmail.com