£16 000 GBP rocznie

Praca w Anglii pakowanie odzieży od zaraz z podstawowym językiem Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca stała
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 10 lipca 2016 23:41

Magazyn z odzieżą w Londynie od zaraz przyjmie osoby do stałej pracy w Anglii przy pakowaniu. Podstawowa znajomość języka jest wystarczająca do podjęcia zatrudnienia.

Stanowisko: magazynier/pakowacz.

Lokalizacja: Londyn.

Zarobki: 16 000 funtów rocznie.

Zakres obowiązków:

  • kompletowanie zamówień i przygotowanie ich do wysłania;
  • przyjmowanie i obsługa dostaw;
  • pakowanie odzieży, skanowanie jej oraz sortowanie;
  • wysyłka produktów do kontrahentów.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • język angielski w stopniu podstawowym;
  • predyspozycje do działania w zespole;
  • doświadczenie w pracy magazynowej;
  • sumienne podejście do pracy;
  • bezproblemowość i kontaktowość;
  • punktualność;
  • motywacja do pracy.

Gwarantujemy:

  • możliwość rozwoju w strukturach firmy;
  • stałe zatrudnienie;
  • umowę o pracę;
  • wysokie wynagrodzenie;
  • przyjazne warunki pracy i pomocny zespół;
  • pracę od poniedziałku do piątku lub soboty;
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Aplikacje:
Osoby zainteresowane pracą zapraszamy do aplikowania drogą mailową:

sales@glamourempire.co.uk

Odpowiemy na wybrane przez nas zgłoszenia.

Źródło: http://londynek.net/jobs/ad?ad_id=925742

ID ogłoszenia: 777577eb4ace3315

1 odpowiedź na “Praca w Anglii pakowanie odzieży od zaraz z podstawowym językiem Londyn”

  1. pakowanie odzieży Londyn na 19 lipca 2016 @ 16:53

    Dzień dobry,
    Jestem zainteresowana pracą przy pakowaniu odzieży w Londynie.
    Mam 25 lat, jestem pracowita i uczciwa.
    Proszę o kontakt: 07405369834
    Lub 509363669