£7,20/h brutto

Anglia praca na magazynie od zaraz przy zbieraniu zamówień Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: brak informacji
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 6 sierpnia 2016 20:19

Magazyn z Londynu zlokalizowany w Greenford posiada wakaty przy zbieraniu zamówień i rozładunku od zaraz. Ogłoszenie pracy w Anglii dla osób przebywających na terenie tego kraju.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Londyn, Greenford.

Stawka godzinowa: 7,20 GBP/h.

Zakres obowiązków:

  • zbieranie zamówień;
  • pakowanie towarów;
  • pomoc w utrzymaniu porządku na hali;
  • rozładunek i załadunek towarów.

Oczekujemy:

  • znajomości języka angielskiego na komunikatywnym poziomie;
  • dyspozycyjności od zaraz;
  • punktualnego przychodzenia do pracy;
  • pobytu na terenie Wielkiej Brytanii;
  • posiadania butów ochronnych (z metalowym noskiem);
  • umiejętności przestrzegania przepisów BHP;
  • zdolności do pracy w grupie;
  • sumiennego wykonywania powierzonych obowiązków.

Zapewniamy:

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie;
  • legalne warunki zatrudnienia;
  • rzetelne szkolenie wstępne;
  • narzędzia potrzebne do pracy;
  • przyjazną atmosferę oraz pomocną grupę współpracowników.

Aplikacje:
Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania CV pod adres mailowy:

  • applicants@bitrec.co.uk

lub SMS-a pod numer: 07774 962580 zawierającego kilka słów o sobie.

PROSIMY NIE DZWONIĆ!

Źródło: http://londynek.net/jobs/ad?ad_id=713364

ID ogłoszenia: 552579f7fb328769