£310 - 320 na tydzień

Od zaraz dam fizyczną pracę w Anglii bez znajomości języka przy sortowaniu odzieży używanej Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: tymczasowa
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 1 lutego 2020 00:24

Bez znajomości języka poszukiwane osoby do fizycznej pracy w Anglii przy sortowaniu odzieży używanej. Zatrudnienie w Londynie aktualne od zaraz dla dyspozycyjnych pracowników.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: 310 – 32 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika na tym stanowisku będzie sortowanie odzieży używanej ze względu na jakość.

Wymagania:

  • znajomość mody;
  • zdolność do pracy w zespole;
  • dbałość o szczegóły;
  • punktualność;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • posiadanie NIN;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • własne konto w banku.

Oferujemy:

  • przyjazny zespół współpracowników;
  • pracę przez 5 dni w tygodniu;
  • pracę do podjęcia od zaraz;
  • bardzo dobre warunki finansowe.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem fizycznej pracy w Londynie przy sortowaniu odzieży używanej, proszone są o wysyłanie zgłoszeń poprzez wiadomość WhatsApp pod numerem: 078 185 07 844

Źródło: https://www.praca-za-granica.pl/o-912887.php

ID ogłoszenia: 4365e344c4bda116