£11 GBP/h

Praca w Anglii przy taśmie na produkcji samochodów ciężarowych Gosfield

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Gosfield
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość dobra
  • Opublikowany: 19 marca 2015 03:08

Fabryka produkująca samochody ciężarowe z Gosfield prowadzi rekrutację pracowników produkcyjnych. Oferta pracy w Anglii dla Polaków od zaraz przy linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Gosfield

Stawka godzinowa: na zmiany noce wynosi 11 GBP za godzinę

Obowiązki:

  • Wykonywanie prac produkcyjnych na linii produkcyjnej.
  • Pracownik będzie przydzielony do montowania podzespołów mechanicznych, montażu hydrauliki, okablowania.
  • Obowiązkiem będzie również montowanie kabin i kontrolowanie jakości produkcyjnej.

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość słownictwa branżowego
  • dyspozycyjność od zaraz
  • możliwość dojechania na rozmowę kwalifikacyjną która odbędzie się w Warszawie
  • doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika samochodowego w fabryce produkcyjnej
  • obeznanie w budowie aut

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz
  • umowę o pracę z firmą z bardzo dobrą pozycją na rynku pracy
  • zorganizowane miejsce zamieszkania
  • wyłącznie zmiana nocna
  • wysokie wynagrodzenie

Aplikacja:
Prosimy o kontakt za pomocą poczty elektronicznej.
Wiadomość z CV należy przesłać na adres s.prokop@jobland.pl

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/praca-w-fabryce-samochodow-ciezarowych-w-anglii-spotkanie-rekrutacyjne-w-warszawie-2703427.html

ID ogłoszenia: 729550a23dcf2879