£do uzgodnienia

Anglia praca bez znajomości języka na budowie od zaraz glazurnik-kafelkarz

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Anglia
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 31 grudnia 2020 00:51

Bez znajomości języka oferta aktualnej od zaraz pracy w Anglii dla glazurników-kafelkarzy. Zatrudnienie dla Polaków na budowie z zakwaterowaniem, które będzie zorganizowane przez pracodawcę.

Stanowisko: glazurnik na budowie.

Lokalizacja: Anglia.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca jako glazurnik, gdzie zadaniem będzie wykonywanie zabudowy pionów kanalizacyjnych, a także ścianek instalacyjnych i urządzeń białego montażu;
  • pracownik będzie układał glazurę, terakotę, gres i klinkier na różnych powierzchniach ścian.

Wymagania:

  • posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • wykształcenie zawodowe;
  • umiejętność sprawnego odczytywania projektów łazienek;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • stabilną pracę;
  • umowę o pracę;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • wypłatę zawsze na czas;
  • zorganizowany transport na miejsce budowy w Anglii;
  • zakwaterowanie;
  • nie ma sezonowości, a to oznacza, że praca na budowie jest tutaj przez cały rok.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy kierować poprzez formularz dostępny na stronie:

www.pracuj.pl/praca/glazurnik-wielka-brytania,oferta,7796880

ID ogłoszenia: 7065fecb075e3eca