£9,00 brutto/h

Anglia praca od stycznia 2020 na magazynie sklepu wielobranżowego Bristol UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Bristol
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 grudnia 2019 00:11

Ogłoszenie aktualnej od stycznia 2020 pracy w Anglii na magazynie sklepu wielobranżowego. Zatrudnienie w Bristol UK dla magazynierów z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Briostol.

Wynagrodzenie: 9,00 GBP brutto na godz.

Start: od 7 lub 14 stycznia 2020.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie zamówień zgodnie z zapotrzebowaniem na ternie poszczególnych sklepów wielobranżowych przy użyciu metody “voice pick”;
  • praca z zestawem słuchawkowym i wózkiem paletowym;
  • do zadań będzie należało również przyjmowanie towaru, uzupełnianie stanów magazynowych, przeliczanie towaru, pakowanie, a także wydawanie go.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od stycznia;
  • chęci do pracy.

Oferujemy:

  • pełne przeszkolenie pracownicze;
  • pracę na zmianie porannej oraz popołudniowej;
  • pełny wymiar czasowy, a potem po 18 tygodniach możliwość przejścia pod bezpośredni kontakt z magazynem;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • odpłatne zakwaterowanie;
  • opiekę polskich koordynatorów;
  • pomoc przy załatwianiu NIN;
  • kartę bankową.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod adresem e-mail: robert.lindert@gap-personnel.com albo można zadzwonić pod numer telefonu: 0048 32 7027 007 lub 0048 510 800 011

Źródło: www.praca-za-granica.pl/o-890131.php

ID ogłoszenia: 9795ddaddae92234