£7,20 GBP/h

Anglia praca przy sprzątaniu pokoi hotelowych od zaraz Eckington

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Eckington
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca stała
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 lipca 2016 23:30

Ośrodek wypoczynkowy z Eckington posiada wakat na stanowisku pokojówki od zaraz. Stała praca w Anglii przy sprzątaniu z zapewnionym zakwaterowaniem oraz dobrymi warunkami zatrudnienia.

Stanowisko: pokojówka.

Lokalizacja: Eckington.

Wynagrodzenie: 7,20 GBP/h.

Obowiązki na stanowisku pracy:

  • sprzątanie pokoi na terenie ośrodka;
  • dostarczanie świeżych ręczników, pościeli i prezentów powitalnych;
  • wietrzenie pomieszczeń;
  • sprzątanie toalet;
  • pomoc w utrzymaniu porządku na terenie ośrodka.

Wymagania:

  • doświadczenie w podobnej pracy;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • pozytywne nastawienie;
  • język angielski na komunikatywnym poziomie;
  • duża dokładność i dbałość o szczegóły;
  • chęć podjęcia zatrudnienia na dłuższy okres.

Gwarantujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio z angielskim pracodawcą;
  • zarobki na dobrym poziomie;
  • zakwaterowanie odpłatnie na miejscu;
  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • przyjazną atmosferę i piękne otoczenie.

Aplikacje:
Drodzy kandydaci, zapraszamy do wysyłania aplikacji pod adres mailowy:

  • s.prokop@jobland.pl

Odpowiemy wyłącznie na te aplikacje, które będą spełniały nasze wymagania. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pracowniczka-housekeepingu-od-zaraz-3301052.html

ID ogłoszenia: 416577eadf8a9585