£akord min.6,50/h

Anglia praca sezonowa od zaraz zbiory owoców bez znajomości języka Canterbury

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Canterbury
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 2,3 lub 4 miesiące
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 28 czerwca 2016 21:30

Poszukujemy od zaraz pracowników sezonowych do zbiorów owoców takich jak truskawki, śliwki i jabłka. Praca w Anglii bez znajomości języka z zakwaterowaniem zorganizowanym w samochodach kempingowych.

Stanowisko: pracownik zbiorów.

Miejsce: Canterbury, hrabstwo Kent.

Wynagrodzenie: akord, nie mniej niż 6,50 za godzinę.

Czas pracy: 2,3 lub 4 miesiące, w zależności od dyspozycyjności i chęci kandydata.

Zakres obowiązków:

  • zbieranie owoców według określonych norm ilościowych i z zastosowaniem odpowiedniej techniki.

Wymagania:

  • sprawność fizyczna, szczególnie manualna;
  • zaletą będzie doświadczenie;
  • dyspozycyjność na co najmniej 2 miesiące;
  • odpowiedzialność;
  • pracowitość i samodyscyplina;
  • umiejętność działania w grupie.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w karawanach płatne 30 funtów za tydzień;
  • codzienną obiadokolację w cenie 1 GBP;
  • umowę o pracę na czas określony;
  • dobrą atmosferę;
  • możliwość zdobycia doświadczenia przy zbiorach.

Aplikacje:
Prosimy o wysłanie CV w języku angielskim. W aplikacji prosimy również opisać swoje doświadczenie zawodowe, szczególnie prace sezonowe, o ile takie są.

  • biuro@workingservice.pl

W temacie należy zawrzeć dopisek: “praca sezonowa Anglia 2016”.

Źródło: workingservice.pl/praca-sezonowa-w-anglii.php

ID ogłoszenia: 77357725a62f3ca9