£0

Anglia praca w Buckinghamshire Technik montażu na produkcji

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Buckinghamshire
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość biegła
  • Opublikowany: 16 stycznia 2015 01:55

Oferta pracy w Anglii na terenie Buckinghamshire. Zatrudnienie przy produkcji na montażu z komunikatywną znajomością języka dla Polaków z wykształceniem technicznym.

Naszym klientem jest brytyjska firma – jeden z największych producentów podnośników, platform i podestów roboczych. W związku z nieustannym rozwojem firmy, poszukiwani są pracownicy którzy staną się częścią dynamicznego zespołu profesjonalistów.

Stanowisko: Technik montażu/ Production/Assembly Technician
Lokalizacja: Wielka Brytania

Wymagania
• Wykształcenie średnie techniczne (mile widziane hydrauliczne, elektryczne, mechaniczne)
• Doświadczenie w pracy na produkcji/ montażu (urządzenia hydrauliczne, elektryczne, mechaniczne )
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny – znajomość będzie weryfikowana)

Obowiązki
• Praca przy taśmie produkcyjnej
• Dbałość o jakość wytwarzanych detali, zgodnie ze standardami obowiązującymi w firmie.

Oferujemy
• Pracę 40 godzin w tygodniu plus atrakcyjnie opłacane nadgodziny
• Tygodniowe premie
• Ubezpieczenie zdrowotne i na życie
• III filar emerytalny
• 25 dni urlopu plus 11 dni gwarantowanych ustawowo

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie cv w języku polskim i angielskim na adres: rekrutacja@p2recruitment.com w tytule wiadomości wpisując nazwę stanowiska.

Proszę również o załączenie klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

ID ogłoszenia: 46354b631b590573