£do uzgodnienia

Bez języka Anglia praca fizyczna przeprowadzki-kierowca kat.C Liverpool

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Liverpool
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Opublikowany: 26 lutego 2014 00:48

Firma przeprowadzkowa z Liverpoolu zatrudni pracownika fizycznego. Praca w Anglii jako kierowca kat.C przy przeprowadzkach bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Kierowca kat.C

Lokalizacja: Liverpool

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Poszukujemy pracownika do załadunku na samochód towarów i przewiezienia ich w miejsce docelowe.
  • Załadunek dotyczy mebli i innych towarów należących do klientów.
  • Zatrudnienie odbywa się w firmie przeprowadzkowej, w 2 osobowych zespołach

Oczekujemy:

  • posiadanie prawa jazdy kat. C
  • doświadczenie w podobnej pracy w Anglii- chodzi nam o doświadczenie w jeździe w ruchu lewostronnym
  • znajomość języka nie jest wymagana jednak będzie dodatkowym atutem podczas procesu rekrutacji
  • zdolność do pracy w zespole
  • bezkonfliktowość
  • wolność od nałogów
  • dobra sprawność fizyczna, brak problemów zdrowotnych

Oferta:

  • Zapewniamy nowoczesną flotę, telefon służbowy
  • dobre wynagrodzenie
  • możliwość zakwaterowania
  • legalne zatrudnienie

Aplikacja:
Osoby które spełniają powyższe warunki proszone są o przesłanie zgłoszenia korzystając z poniższego adresu e-mail
ogloszenie@wygaslo

ID ogłoszenia: 468530cb0e403902