£do uzgodnienia

Bez języka praca Anglia od zaraz przy remontach pracownik ogólnobudowlany

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Reading
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Opublikowany: 29 września 2014 17:44

Prowadzimy nabór na stanowisko pracownik budowlany w Reading przy remontach i wykończeniach. Oferta pracy w Anglii w budownictwie od zaraz bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik ogólnobudowlany

Termin: od zaraz

Zarobki: stawka do negocjacji

Lokalizacja: Reading

Obowiązki:

  • Zadania ogólnobudowlane.
  • Pracownik będzie odpowiedzialny za remonty i wykończenia – murowanie, malowanie, tynkowanie, gładzie, układanie glazury.
  • Obowiązkiem będzie również zajmowanie się budowaniem tarasów, podjazdów, ogrodzeń.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • Fachowość, doświadczenie, zaradność
  • samodzielność
  • wysoka kultura osobista
  • osoba bez nałogów
  • pracowitość, odpowiedzialność, punktualność
  • sumienność

Oferujemy:

  • pracę w rejonie RG10
  • zatrudnienie od zaraz
  • uczciwe zarobki i dobre warunki

Aplikacja:

  • Osoby zainteresowane prosimy zgłaszać się dzwoniąc pod podany poniżej numer telefonu: 07897913409
  • Wiadomość mailową należy przesłać załączając CV oraz wiadomość na temat swoich umiejętności i kwalifikacji na adres: wlodarczyk.aneta0@gmail.com

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22ml6k/

ID ogłoszenia: 739542974c351caa