£od 8,91 na godz.

Bez znajomości języka dam pracę w Anglii od zaraz produkcja deserów Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: tymczasowe
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 18 sierpnia 2021 00:07

Ogłoszenie aktualnej od zaraz tymczasowej pracy w Anglii na produkcji deserów. Zatrudnienie w Londynie dla pracowników produkcji bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: od 8,91 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca odbywa się w ruchliwym środowisku przy produkcji żywności;
  • pracownik będzie zajmował się przygotowywaniem deserów dla linii lotniczych, a także ich pakowaniem oraz przenoszeniem itp.;
  • praca ciągła, która odbywa się w kontrolowanej temperaturze.

Wymagania:

  • mile widziane będzie doświadczenie na podobnym stanowisku albo zostanie zapewnione przeszkolenie dla odpowiedniego kandydata;
  • szybkie tempo pracy;
  • wydajność;
  • chęć wykonywania powtarzalnych zadań.

Oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • legalną pracę.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w Anglii proszone są o wysyłanie zgłoszeń wraz z CV na adres e-mail:

info@vantastaffing.com albo można zadzwonić pod numer telefonu: +44 1753257363

Źródło: polonia24.co.uk/praca/

ID ogłoszenia: 614611d104439632