£od 12,42 GBP/h brutto

Bez znajomości języka praca Anglia przy pakowaniu perfum od zaraz dla par w Londynie

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca czerwca 2024
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 maja 2024 00:18
  • Wygasa: 18 dni, 3 godzin

Firma z Londynu poszukuje pakowaczy lub pary od zaraz do pracy w Anglii. Zatrudnienie tymczasowe bez znajomości języka przy pakowaniu perfum i kosmetyków. Zakwaterowanie na miejscu będzie dostępne dla chętnych odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce pracy: Anglia, Londyn

Liczba miejsc: 4

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: od 12,42 GBP/h brutto +dodatki, nadgodziny

Umowa: tymczasowa do 26.06.2024 lub stała

Zadania obejmują:

  • Pakowanie perfum i kosmetyków zgodnie z wytycznymi firmy.
  • Etykietowanie i znakowanie opakowań zgodnie z procedurami.
  • Kontrola jakości pakowanych produktów.
  • Aplikowanie zabezpieczeń antykradzieżowych na artykuły.
  • Wykonywanie różnych czynności, takich jak foliowanie, układanie w kartonach itp.

Wymagania:

  • Możliwość pracy od zaraz na stanowisku pakowacza.
  • Brak konieczności posiadania doświadczenia w pakowaniu, choć będzie to dodatkowym atutem.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Gotowość do pracy w dynamicznym środowisku.
  • Nie wymagana znajomość języka angielskiego.

Oferta:

  • Wynagrodzenie początkowe od 12,42 GBP/h brutto z możliwością uzyskania dodatkowych dodatków i nadgodzin.
  • Możliwość zatrudnienia tymczasowego do 26 czerwca 2024 roku lub na stałe.
  • Zakwaterowanie na miejscu dostępne dla chętnych odpłatnie.
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole.
  • Szkolenie wprowadzające do pracy oraz wsparcie ze strony doświadczonego personelu.

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie zgłoszeń na podany poniżej adres poczty e-mail. Zatrudnienie od zaraz.

uk.employment@europe.com

W tytule wiadomości proszę napisać „pakowanie perfum Londyn 05/2024”

Oferty z nieodpowiednim tytułem mogą być przeoczone lub pominięte.

ID ogłoszenia: 30663a9d80f0802