£7,20/h

Bez znajomości języka praca w Anglii na produkcji sałatek Chichester 2017

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Chichester
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: do ustalenia
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do ustalenia
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 25 marca 2017 01:50

Aktualnie poszukujemy chętnych do podjęcia pracy w Anglii na produkcji sałatek. Oferta 2017 z fabryki w okolicach Chichester dla osób bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Stawka godzinowa: 7,20 GBP na godzinę a po przekroczeniu 40 godzin na tydzień, każda kolejna płatna jest 9 GBP
Miejsce zatrudnienia: okolice Chichester, Selsey i Bognor Regis, UK

Zakres zadań:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmować się przygotowywaniem sałatek
  • obowiązkiem będzie cięcie składników, porcjowanie i pakowanie gotowego produktu

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy – aczkolwiek jego brak nie przeszkadza
  • duża punktualność, odpowiedzialność
  • pozytywne podejście do zadań
  • możliwość pracy w weekendy
  • niewymagana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • rzetelne wprowadzenie w obowiązki i szkolenie przed rozpoczęciem a także kontrolę w trakcie
  • dobre zarobki
  • dwuzmianowy system pracy – od 7 do 19 i od 19 do 7

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na poniżej podany adres kontaktowy:

  • gabriela.koszczuk@staffline.co.uk

źródło: londynek.net

ID ogłoszenia: 21458d56813e0740