£do uzgodnienia

Budownictwo praca Anglia dla pomocnika budowlanego Londyn od zaraz

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Opublikowany: 10 kwietnia 2014 23:24

Firma budowlana z Londynu poszukuje pracownika budowlanego z dobrą znajomością języka angielskiego. Praca w Anglii w budownictwie od zaraz dla osób z doświadczeniem. .

Stanowisko: Pomocnik budowlany

Miejsce pracy: Londyn

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Praca na budowach przy pomocy budowlańcom.
  • Do zadań należeć będą różne prace, pomoc przy stawianiu ścian, robieniu mieszanek, przenoszenie, podawanie, zadania samodzielne.

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym- warunek niezbędny!
  • wolność od nałogów- osoba niepijąca ani niepaląca
  • fachowość
  • pracowitość
  • precyzyjność
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w Angielskiej firmie
  • nikt w zespole nie jest Polakiem ani nikt nie mówi po polsku
  • dobre warunki zatrudnienia

Jak aplikować?
Zgłoszenie w języku angielskim- koniecznie- należy przesłać na adres:

  • john.toni@hotmail.com

zgłoszenia w języku polskim zostaną pomięte

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-21ik13/

ID ogłoszenia: 90453469dbff13be

1 odpowiedź na “Budownictwo praca Anglia dla pomocnika budowlanego Londyn od zaraz”

  1. Daniel Krzeszowski na 24 kwietnia 2014 @ 16:02

    Witam,szukam pracy na stałe,bardzo mi na niej zależy ponieważ w Polsce są małe zarobki rodzina mieszkanie na utrzymaniu,jestem młody i chce coś w życiu osiągnąć mam doświadczenie na budowie w pracy na produkcji.Bardzo proszę o tę szansę można na mnie liczyć,ponieważ jestem odpowiedzialny,inteligentny,wyrozumiały,miły,uczciwy,pracowity,samodzielny.Zostawiam swój numer 509695469