£ok 6-6,50/h

Dam fizyczną pracę w Anglii przy sprzątaniu domów i mieszkań Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Opublikowany: 1 czerwca 2014 21:48

Aktualne ogłoszenie pracy w Anglii dla kobiety przy sprzątaniu domów i mieszkań prywatnych. Oferta z Londynu dla osób bez doświadczenia na ok 12 miesięcy.

Stanowisko: Sprzątaczka

Miejsce pracy: Londyn, dokładniejsze okolice to Tooting, Earlsfield, Balham, Clapham, Sutton.

Wynagrodzenie: stawka godzinowa w wysokości ok 6-6,50 GBP/h

Obowiązki:

  • Sprzątanie domów i mieszkań klientów w Londynie.
  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za kompleksowe sprzątanie kuchni, łazienek, pokoi.
  • Obowiązkiem będzie wynoszenie śmieci, mycie podłóg, odkurzanie, mycie okien i inne prace zlecone przez klientów

Oczekiwania:

  • poszukujemy osoby młodej, najlepiej kobiety
  • możliwość wyjazdu do pracy przynajmniej na okres 12 miesięcy
  • dobra kondycja fizyczna
  • dyspozycyjność i elastyczność
  • aktualne zamieszkanie w południowo zachodniej części Londynu
  • dokładność
  • chęć zdobycia doświadczenia

Oferujemy:

  • zatrudnienie na okres jednego roku
  • możliwość zatrudnienia od zaraz

Aplikacja:
Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 077 38 36 28 27.

źródło: http://londynek.net/jobs/SPRZATANIA+Londyn+Pd.Zach.+Tooting+Pomoc+domowa+Au+Pair+Sprzatanie+ogloszenia+praca,/jobs/ad?ad_id=848860

ID ogłoszenia: 876538755b1b850c