£do ustalenia

Dam pracę w Anglii jako kierowca kat.B dla Polaków Londyn 2014

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Opublikowany: 16 maja 2014 00:16

Oferujemy pracę w Anglii na stanowisku kierowcy kat.B. Zatrudnienie w Londynie dla Polaków przy rozwożenia wyrobów piekarniczo-cukierniczych vanem. Pracodawca wymaga komunikatywnej znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Kierowca
Lokalizacja: Anglia, Londyn
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Zatrudniony będzie pracować na terenie Londynu rozwożąc towar. Praca z użyciem samochodu dostawczego typu van.

Wymagania:
– doświadczenie w prowadzeniu samochodu w ruchu lewostronnym
– aktualne prawo jazdy kat.B
– dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. C
– doświadczony kierowca bez punktów karnych
– język angielski w stopniu komunikatywnym
– dobra sprawność fizyczna

Oferujemy:
– stale zlecenia
– zarobki wypłacane w terminie
– możliwość zdobycia doświadczenia
– stałą, legalną pracę

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: job@domson.co.uk

Źródło: http://uk.pgra.pl/oferty/logistyka_1/kierowca-van_i893

ID ogłoszenia: 9835375070a8b70f