£300.00

Dam pracę w Anglii jako Krojczy tapicerki meblowej, Manchester

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Nottingham
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na stałe
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 stycznia 2016 23:49

Firma z Manchesteru pilnie poszukuje pracowników na stanowisko krojczego tapicerki meblowej. Praca w Anglii przy produkcji mebli tapicerowanych. Oferta adresowana do osób z doświadczeniem.

Continental Recruitment Solutions Ltd. jest to międzynarodowa agencja pośrednictwa pracy specjalizująca sie w branży tekstylno-meblarskiej. Prowadzimy rekrutacje na stanowiska takie jak: tapicer, szwaczka tapicerki, monter stelaży do mebli tapicerowanych, stolarz, lakiernik meblowy. Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:
Krojczy tapicerki meblowej z komunikatywną znajomością jezyka angielskiego
Miejsce pracy: Wielka Brytania, Manchester
Opis stanowiska:
Poszukujemy krojczych z umiejetnością obsługi maszyn CAD – Lectra lub Gerber, ewentualnie fachowców którzy potrafią kroić za pomocą noża pionowego, np. Eastman
Wymagania:
Co najmniej 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku; krojczy
znajomość konstrukcji wykroju,
komunikatywna znajomość języka angielskiego,
umiejętność stopniowania rozmiaru,
znajomość materiałów włókienniczych i ich właściwości,
znajomość procesów produkcyjnych,
dobra organizacja pracy,
Oferujemy:
Stałą, stabilną i legalną prace.
Atrakcyjne wynagrodzenie – od 8.00 do 11 funtów na godzine
Doskonałe możliwości rozwoju kariery zawodowej
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy:
praca@continental-recruitment.com

W tytule maila prosimy o wpisanie słowa – Krojczy
Pomoc w znalezieniu zakwaterowania oraz dopełnieniu wszelkich formalności związanych z podjęciem pracy w Wielkiej Brytanii
Skontaktujemy tylko z kandydatami, którzy posiadają doświadczenie w w/w branży.

ID ogłoszenia: 96569519aca2c2b

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Continental recruitment Solutions Ltd

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Continental recruitment Solutions Ltd »