£11-13 GBP/h

Dam pracę w Anglii na budowie dla malarza Newmarket od zaraz

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Newmarket
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Opublikowany: 4 października 2015 01:32

Firma budowlana z Newmarket szuka od zaraz pracowników budowlanych przy malowaniu. Oferta dla malarzy w budownictwie przy remontach i wykończeniach. Zatrudniamy jedynie osoby z doświadczeniem na danym stanowisku.

Stanowisko: malarz budowlany
Lokalizacja: Anglia, Newmarket, Ipswich
Wynagrodzenie: 11-13 GBP/h
Start: od zaraz

Zadania:
– pracownik przygotowuje sobie podłoże przed przystąpieniem do prac (zrywa tapety, wyrównuję ściany, itp.)
– mieszanie farb
– malowanie ścian i sufitów różnymi technikami
– porządkowanie stanowiska po zakończonej pracy

Wymagania:
– zmysł estetyczny
– precyzyjne wykonywanie zadań
– zdolność podjęcia pracy na dłuższy okres
– wytrzymałość fizyczna
– dobre ogólne zdrowie
– sprawne dłonie
– zatrudniamy jedynie doświadczonych malarzy
– posiadanie karty CSCS
– należy zabrać własne narzędzia

Oferujemy:
– ciągłość pracy
– umowę na dłuższy okres
– możliwość przedłużenia współpracy
– samodzielne wykonywanie zadań
– jasne warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zachęcamy do zgłaszania swojej kandydatury pod numerem: Ewelina 0161 212 7444 lub 07534 947 959; Joanna 0161 212 7443 bądź na maila: hr@pmresourcesltd.co.uk

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-24cfnb/

ID ogłoszenia: 117561060c356630

2 komentarze na “Dam pracę w Anglii na budowie dla malarza Newmarket od zaraz”

  1. praca budowa na 4 listopada 2015 @ 19:24

    Witan serdecznia
    Zgłaszam kandydaturę do prac wykończeniowych. Jestem osoba mloda lecz doswiadczona w pracach remontowych proszę o kontakt pod nr 786147286

  2. maluję od 20 lat, lubię to robić proszę o kontakt jeśli macie też zakwaterowanie – mam 50 lat bez nałogów jestem pracowity pozdrawiam Eugeniusz