£7.20 - 10,50/h w zależności od dnia pracy

Dam pracę w Anglii na produkcji serów bez języka od zaraz Nottingham

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Nottingham
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: Praca stała
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 3 czerwca 2016 23:41

Poszukiwani pracownicy od zaraz na produkcję serów w Nottingham, bez znajomości języka angielskiego. Oferta stałej pracy w Anglii na zmiany od 6.30 do 15.00, na stabilnych i przyjaznych zasadach.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Nottingham.

Stawka godzinowa: 7,20 GBP/h od środy do piątku, w soboty 8,94 GBP/h, w niedzielę 10,05 GBP/h.

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn produkcyjnych;
  • kontrolowanie jakości;
  • pakowanie;
  • zadania przy taśmie produkcyjnej;
  • dostarczanie składników.

Wymagania:

  • odpowiedzialność i dokładność;
  • przestrzeganie procedur obowiązujących na produkcji;
  • umiejętność szybkiej pracy;
  • zdolność do pracy grupowej;
  • język angielski nie jest wymagany;
  • ścisła higiena osobista;
  • motywacja i pozytywne podejście;
  • kultura osobista.

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie;
  • umowę o pracę na brytyjskich zasadach;
  • stabilne warunki;
  • profesjonalne i szczegółowe przeszkolenie;
  • zgrany zespół;
  • miłą atmosferę;
  • pracę w nowoczesnym środowisku.

Dla kandydatów:
Zapraszamy do wysyłania CV pod adres:

adam.jankowski@heads-uk.com

Odpowiemy wyłącznie na wybrane przez nas aplikacje, nie wysyłamy odpowiedzi odmownych. Prosimy pamiętać o klauzuli zezwalającej na wykorzystanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Źródło: heads-uk.com

ID ogłoszenia: 796574c7edbbe365

12 komentarzy na “Dam pracę w Anglii na produkcji serów bez języka od zaraz Nottingham”

  1. Proszę o kontakt 2 mocnych chłopaków 797405443

  2. Maciej Lewandowski na 31 maja 2016 @ 19:16

    Witam. Jestem zainteresowany państwa oferta pracy. Mieszkam w Nottingham i posiadam wszystkie potrzebne papiery do podjęcia pracy (insurance number,konto w banku). Jestem dostępny od zaraz. Moj numer tel. 07464593454

  3. Bartosz Maszkowski na 31 maja 2016 @ 22:21

    Witam prosze o kontakt 669 264 992

  4. Witam zainteresowany jestem Z kolegą podjęciem pracy obecnie znajdujemy się w Nottingham prosimy o kontakt pozdrawiamy 🙂

  5. bartek 77 na 5 czerwca 2016 @ 09:33

    jestem zainteresowany pracą od zaraz

  6. Adrian Wojcik na 7 czerwca 2016 @ 01:34

    Prosze o kontakt mieszkam w Anglii i szukam pracy spelniam wszystkie wymagania i nie boje sie wyzwan prosze o kontakt

  7. Witam jestem zainteresowana praca na 7 czerwca 2016 @ 15:45

    Witam jestem zainteresowana ta praca

  8. Jestem zainteresowany. Nr. Tel 534534042

  9. Magda Mazurowska na 10 czerwca 2016 @ 21:32

    Przyjmę pracę od zaraz tel 07440600907

  10. Krzysiek Anka na 12 czerwca 2016 @ 13:26

    Witam poszukujemy pracy prosimy o kontakt 07468012068

  11. Paterycja na 16 lutego 2017 @ 14:10

    Jestem bardzo zainteresowana oferta. Jezeli jjest jeszcze dostepna prosze o odpowiec na adres email bucibuciory@gmail.com