£7,83 GBP/h brutto

Dam pracę w Anglii od zaraz przy pakowaniu kosmetyków Manchester UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Manchester
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: brak informacji
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 25 października 2018 00:15

Rekrutacja do pracy w Anglii przy pakowaniu kosmetyków. Zatrudnienie dla Polaków w Manchesterze do podjęcia od zaraz zapewnionymi wysokimi zarobkami i przyjazną atmosferą.

Stanowisko: pakowacz.

Wynagrodzenie: 7,83 GBP/h.

Start: od zaraz.

Lokalizacja: Manchester, Trafford.

Opis stanowiska:

Zatrudniony pracownik będzie odpowiadał za pakowanie oraz zbieranie kosmetyków i perfum. Pracodawca może zlecać też inne obowiązki, np. utrzymywanie porządku lub kontrola jakości.

Wymagania wobec pracowników:
obuwie ochronne i kamizelka odblaskowa;
komunikatywna znajomość języka angielskiego;
zamieszkanie w Anglii;
ukończone 25 lat;
odpowiedzialne podejście do pracy;
umiejętność szybkiej nauki;
punktualne przychodzenie.

Oferujemy:
zatrudnienie na pełny etat w godzinach 7:00-17:00 lub 8:00-17:00;
umowę na angielskich warunkach;
dokładne szkolenie wstępne;
wprowadzenie w obowiązki;
przyjazną atmosferę;
dobre wynagrodzenie.

Aplikacje:
Zachęcamy do wysyłania CV pod adres:

adam@career-makers.co.uk z dopiskiem w tytule: PERFUMY.

Odpowiemy tylko na wybrane aplikacje. Nie wysyłamy odpowiedzi odmownych.

Źródło: career-makers.co.uk

ID ogłoszenia: 7125bd075debc4f7