£8,06 - 14 na godz.

Dam pracę w Anglii przy pakowaniu żywności od zaraz Southampton 2019

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Southampton
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 22 kwietnia 2019 00:35

Możliwość podjęcia interesującej pracy w Anglii przy pakowaniu żywności. Zatrudnienie w fabryce z Southampton aktualne od zaraz dla pakowaczy – Polaków. Oferta z atrakcyjnymi warunkami finansowymi.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Southampton.

Wynagrodzenie: 8,06 GBP na godz. od poniedziałku do piątku oraz 14 GBP na godz. w weekend.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie pakowanie żywności w fabryce.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • pracowitość;
  • miele widziane będzie doświadczenie;
  • atutem będzie własny transport;
  • sprawność fizyczna.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz na długi okres;
  • pracę od poniedziałku do soboty (pon. – pt. 07:00 – 17:00 oraz w sobotę 07:00 – 12:00);
  • 45 – 50 godzin tygodniowo;
  • regularne godziny pracy;
  • zapewniony trening;
  • dostęp do kantyny z ciepłym jedzeniem, a także do firmowego sklepu;
  • bezpłatny parking dla pracowników;
  • pracę na jedną zmianę.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą pracy, mogą dzwonić pod numerem telefonu: 02380630655.

Źródło: www.sotland.pl/classifieds/praca-oferty/oferty-pracy/praca-przy-pakowaniu_i93805

ID ogłoszenia: 2995cb3396e6e8e0