£11,50/h brutto

Dam pracę w Anglii przy sprzątaniu siłowni bez znajomości języka od zaraz, Londyn 2024

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: stała umowa
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 30 marca 2024 00:16

Dla sprzątaczek lub sprzątaczy od zaraz w Londynie do podjęcia praca w Anglii przy sprzątaniu siłowni. Zatrudnienie bez znajomości języka i doświadczenia także jest możliwe. Pracodawca nie zapewnia zakwaterowania – konieczne we własnym zakresie.

Stanowisko: pracownik sprzątający

Miejsce: Londyn (Croydon)

Liczba miejsc: 2

Zarobki: od 11,50 GBP/h brutto +premie

Zadania:

  • Zachowanie czystości i dezynfekcji na terenie siłowni, włączając sale treningowe, szatnie, toalety, oraz sprzęt sportowy.
  • Zapewnienie wysokiego standardu higieny w przestrzeniach ogólnodostępnych oraz utrzymanie czystości.
  • Wykonywanie obowiązków zgodnie z wytycznymi i procedurami firmowymi.

Wymagania:

  • Brak konieczności posiadania znajomości języka angielskiego – oferta skierowana także do osób nie biegle posługujących się tym językiem.
  • Motywacja i gotowość do pracy w zespole.
  • Dokładność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Oferujemy:

  • Natychmiastowe zatrudnienie, co umożliwia szybki start.
  • Pracę w dynamicznym i przyjaznym środowisku siłowni, będącej częścią jednego z największych klubów fitness w Londynie.
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania – pracodawca aktywnie wspiera w procesie wynajmu mieszkania.
  • Początkową stawkę godzinową wynoszącą 11,50 GBP brutto, co stanowi atrakcyjne wynagrodzenie na początek.
  • Możliwość uzyskiwania premii zależnych od osiąganych rezultatów.
  • Darmowy karnet open na korzystanie z siłowni oraz udział w zajęciach fitness dla pracowników.

Zgłoszenia można wysyłać na podany poniżej adres.

W tytule wiadomości proszę napisać „Sprzątanie siłowni Londyn Croydon″

Jobs4U Recruitment Agency

jobs4u@gmx.co.uk

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 620660351c1ca0ae