£9,00 na godz.

Dla pomocy kuchennej od zaraz dam pracę w Anglii bez znajomości języka Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: kontrakt
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 18 sierpnia 2021 00:02

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Anglii dla pomocy kuchennej. Zatrudnienie w restauracji na ternie Londynu dla Polaków bez znajomości języka na zmywaku oraz przy wykonywaniu innych zadań.

Stanowisko: pomoc kuchenna.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: 9,00 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie w polskiej restauracji, która mieści się na Ealing Broadway;
  • praca jako pomoc kuchenna i na zmywaku;
  • pracownik będzie zajmował się zmywaniem naczyń, przygotowywaniem składników, a także sprzątaniem pomieszczeń kuchennych;
  • zadaniem będzie również dbanie o porządek na swoim stanowisku pracy.

Wymagania:

  • posiadanie numeru NIN;
  • posiadanie statusu osoby osiedlonej albo status tymczasowy;
  • dostępność od zaraz.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • legalną pracę;
  • bardzo dobre warunki pracy.

Aplikacja:

Osoby, które chcą podjąć pracę jako pomoc kuchenna, proszone są o wysyłanie zgłoszeń (mile widziane CV) na adres e-mail:

klaudia.cislawska@gmail.com albo można zadzwonić pod numer telefonu: +44 7432105868

Źródło: polonia24.co.uk/praca/

ID ogłoszenia: 992611d207fbc367