£7,50/h

Fizyczna praca Anglia od zaraz bez języka sortowanie papieru Cheltenham

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Cheltenham
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: możliwy natychmiastowy start
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do uzgodnienia
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 30 kwietnia 2017 02:27

Ogłoszenie fizycznej pracy w Anglii również dla osób bez znajomości języka przy recyklingu. Oferta z Cheltenham aktualna od zaraz przy sortowaniu odpadów na linii.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Miasto: Cheltenham, okolice Bishops Cleeve, Anglia
Zarobki: obowiązuje stawka godzinowa w wysokości 7,50 GBP na godzinę pracy,

Zakres zadań:

  • praca fizyczna przy sortowaniu papieru oraz kartonu
  • obowiązkiem będzie wybieranie odpadów (puszek, plastików itp.) na taśmociągu

Oczekiwania:

  • spostrzegawczość
  • szybkość
  • posiadanie dokumentów – aktualny dowód lub paszport, NIN lub umówione spotkanie w celu wyrobienia, posiadanie własnego konta w banku oraz potwierdzenie adresu
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz

Oferujemy:

  • możliwość podjęcia pracy w Anglii od zaraz
  • zmianę od 7 do 17
  • pracę od poniedziałku do piątku a nawet czasem w soboty rano
  • praca 5-6 dni na tydzień ale dla chętnych możliwość podjęcia pracy dorywczej na 1-2 dni w tygodniu

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszenia mailowo lub o kontakt telefoniczny.

adres kontaktowy: birmingham@smartsolutions.co.uk

Numer telefonu: 0121 3141 369

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-26h039/

ID ogłoszenia: 19459050f27b54a1