£do uzgodnienia

Fizyczna praca Anglia przy rozładunku i załadunku Nottingham

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Nottingham
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość biegła
  • Opublikowany: 4 września 2014 23:00

Możliwość podjęcia pracy w Anglii dla pracownika fizycznego przy rozładunki i załadunku oraz składaniu mebli. Oferta z Nottingham dla chłopaka z dobrą znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Nottingham

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Pracownik będzie miał za zadanie pracować przy załadunku i rozładunku samochodów
  • Do zadań należeć będzie również składanie mebli.

Oczekujemy:

  • wyłącznie osoby bez problemów zdrowotnych oraz silne
  • doskonała znajomość języka angielskiego
  • zdolność do pracy w zespole
  • zręczność
  • mile widziane zdolności montażu mebli
  • czynne prawo jazy kat.B
  • wiek poniżej 25 roku życia – osoby posiadające Vana które aplikują na to stanowisko nie muszą spełniać warunku wieku

Oferujemy:

  • pracę fizyczną
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • uczciwe zarobki

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do dzwonienia: 07900319664

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22k48c/

ID ogłoszenia: 17554086aced0a4b