£do ustalenia

Fizyczna praca Anglia w budownictwie dla konserwatora Basingstoke

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Basingstoke
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Opublikowany: 10 lutego 2015 02:56

Dam fizyczną pracę w Anglii na stanowisko konserwatora – złota rączka. Ogłoszenie z Basingstoke w budownictwie dla pracownika fizycznego przy utrzymaniu ośrodka organizującego wesela w czystości.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Anglia, Basingstoke
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– porządkowanie obiektów, w których organizowane są wesela, imprezy
– zajęcia związane z ogrodnictwem na przykład podcinanie żywopłotów, trawy
– zajmowanie się malowaniem, naprawianiem uszkodzeń
– sprzątanie pomieszczeń po imprezach

Wymagania:
– złota rączka
– umiejętność posługiwania się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym
– wszechstronne zdolności
– doświadczenie na danym stanowisku jest konieczne
– dobre zdrowie
– umiejętność radzenia sobie z drobnymi problemami
– pomysłowość

Oferujemy:
– dobre warunki zatrudnienia
– prawo jazdy kat.B
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– przyjazną atmosferę
– miejsce zamieszkania
– legalną pracę na czas nieokreślony

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV na adres mailowy: info@europeople.co.uk

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-23aj9h/

ID ogłoszenia: 64654d93c0eba9f2