£7,50-11,25/h

Fizyczna praca w Anglii w pralni przy rozładunku i załadunku pralek Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Data rozpoczęcia pracy: do uzgodnienia
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do ustalenia
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 26 listopada 2017 21:43

Aktualnie poszukujemy osób do podjęcia fizycznej pracy w Anglii na podstawie umowy tymczasowej. Ogłoszenie z pralni w Londynie przy rozładunku, załadunku pralek przemysłowych.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Stawka godzinowa: 7,50 GBP na godzinę pracy brutto przy zmianie rannej i popołudniowej, natomiast praca na zmianie nocnej płatna jest 9 GBP na godzinę pracy brutto, przy nadgodzinach – po przekroczeniu 40 godzin pracy w tygodniu stawka wzrasta 11,25 GBP na godzinę pracy, niedziele płatne są przy zmianie dziennej 10 GBP na godzinę
Miejscowość: Londyn – Croydon, Anglia

Zakres zadań:

  • praca fizyczna przy rozładunku i załadunku pralek, obowiązkiem będzie również przygotowywanie towarów do wysłania

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • elastyczność godzinowa

Zapewniamy:

  • około 44 godziny pracy w tygodniu z opcją wypracowywania większej liczby nadgodzin
  • legalne zatrudnienie

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać w wiadomości e-mail z załączeniem CV, na adres:

  • croydon@pertemps.co.uk

Można również kontaktować się telefonicznie, w godzinach od 9 do 17 pod numerem: 020 8688 0626

źródło: http://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1146781

ID ogłoszenia: 9045a1b1f860a7c1