£13-20GBP/h

Od zaraz Anglia praca na budowie bez języka dla monterów łazienek i glazurników w Manchesterze

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Manchester
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: jak najdluzej
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 30 października 2021 00:24

Również bez znajomości języka w rejonie Manchester UK od zaraz propozycja pracy w Anglii na budowie dla glazurników – monterów łazienek przy remontach i wykończaniach obiektów.

Stanowiska:
Monter lazienek
Glazurnik

Miejsce pracy: Wschodni Manchester

Start: od zaraz

Liczba miejsc: 2

Wynagrodzenia:
13-20 GBP/h brutto w zaleznosci od umiejetnosci oraz doswiadczenia.
Doswiadczenie przy wykladaniu wielko formatowych plytek (120x120cm+) jak najmilej widziane!

Zadania glazurnika:
– skuwanie, ciecie oraz kladzenie kafelek
– fugowanie
– wylewanie posadzek
– sprzątanie po zakończonej pracy

Zadania montera:
– montaz toalet, umywalek, baterii, akcesoriow, prysznicow, wanien itp.
– konstrukcje stalowe/drewniane
– gipsowanie
– instalacja elektryczna
– instalacja wodna

Wymaganie:
– mile widziana znajomość języka i prawo jazdy kat.B
– doświadczenie zawodowe, fach w ręku
– brak nałogów
– brak problemów z prawem
– dyspozycyjność

Oferujemy:
– dobre wynagrodzenie
– narzędzia potrzebne do pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń na poniższy email, z tytułem:

“Manchester Monter Lazienkowy”
lub
“Manchester Glazurnik”
w zaleznosci od stanowiska

Email: peter@qures-bathrooms.co.uk

ID ogłoszenia: 86617286e67ae2d

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: quresbathrooms
  • Zarejestrowany od: 22 października 2021

Inne przedmioty dodane przez quresbathrooms

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez quresbathrooms »