£6,31 GBP/h

Od zaraz Anglia praca na linii produkcyjnej przy recyklingu Leatherhead

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Leatherhead
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Opublikowany: 17 lipca 2014 23:17

Od zaraz zatrudnimy pracowników do pracy w Anglii na produkcji przy recyklingu. Oferta dla Polaków bez doświadczenia. Zapewniamy podstawowy wymiar godzin od poniedziałku do piątku.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Anglia, Leatherhead, Guildford
Wynagrodzenie: 6,31 GBP/h

Zadania:
Zadaniem pracownika będzie praca na linii produkcyjnej polegająca na sortowaniu odpadów.

Wymagania:
– możliwość wyjazdu za pracą od zaraz
– osoba zdrowa, sprawna fizycznie
– pozytywne nastawienie do życia
– osoby zamieszkałe w Londynie posiadające numer NIN
– język angielski w stopniu podstawowym
– chęć do pracy w soboty od 4 do 5 godzin

Oferujemy:
– pracę w wymiarze 40 godzin/ tydz. od poniedziałku do piątku
– czas pracy 6.15-15.30 w mieście Leatherhead oraz od 7 do 17.30 w Guildford
– zatrudnienie legalne na kontrakt
– zapewniamy świadczenia socjalne
– zwracamy koszty za dojazdy, wyżywienie i paliwo

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do aplikowania wysyłając CV na maila: aguzik@smartsr.co.uk w treści proszę napisać kilka słów o sobie.

Źródło:

ID ogłoszenia: 2853c80b89b6b0d

1 odpowiedź na “Od zaraz Anglia praca na linii produkcyjnej przy recyklingu Leatherhead”

  1. Szukasz dobrej jakośic maszyn budowlanych np. kruszarek przesiewaczy? Sprawdź ofertę https://powers.pl