£7,20 brutto + dodatki

Od zaraz dam pracę w Anglii pakowanie czekoladek bez znajomości języka Luton UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Luton
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 stycznia 2016 20:08

Fabryka słodyczy z Luton UK poszukuje od zaraz osoby do pracy w Anglii przy pakowaniu czekoladek bez znajomości języka na linii produkcyjnej w zakładzie zajmującym się wytwarzaniem wykwintnych pralinek czekoladowych z różnego rodzaju nadzieniami. Oferta tymczasowa na okres 3 miesięcy.

Stanowisko: pakowacz
Miejsce pracy: Luton
Zarobki: 7,20 GBP/h brutto
Liczba miejsc: 5
Start: Styczeń / Luty 2016

Zadania:
Manualna praca przy taśmie produkcyjnej w fabryce polegająca na pakowaniu – układaniu czekoladek na plastikowych tackach do pakowania maszynowego. Zadaniem pracownika będzie również kontrola jakości czyli wyłapywanie czekoladek wybrakowanych przed zapakowaniem. Zadania wykonywane z zachowaniem najwyższych standardów higieny (fartuszek, czepek, rękawiczki).

Wymagania:
– zręczność, szybkość, dobry wzrok
– możliwość szybkiego podjęcia zatrudnienia
– doświadczenie w pracy na produkcji żywności mile widziane
– zachowanie wysokich standardów higienicznych
– atutem będzie znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
– atrakcyjną umowę za pośrednictwem agencji na okres 3 miesięcy
– możliwość wypracowania nadgodzin
– zapewnione komfortowe zakwaterowanie niedaleko zakładu pracy (50 GBP/tyg)
– pomoc z wszystkimi formalnościami
– uczciwe i przejrzyste warunki zatrudnienia

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie zgłoszeń na podany poniżej adres poczty e-mail.

uk-employment@europe.com

W tytule wiadomości proszę napisać „pakowanie czekoladek Luton 2016”

Oferty z nieodpowiednim tytułem mogą być przeoczone lub pominięte.

ID ogłoszenia: 46556a1725e8c758

6 komentarzy na “Od zaraz dam pracę w Anglii pakowanie czekoladek bez znajomości języka Luton UK”

  1. pakowanie czekoladek luton na 23 stycznia 2016 @ 16:41

    Witam jestem zainteresowana wasza oferta mam doświadczenie…prosze o kontakt 531-322-630 mogę wyjechac od zaraz..zaneta naczk

  2. Witam. Razem z narzeczonym jestesmy zainteresowani państwa oferta pracy. Jestesmy dyzpozycyjni i gotowi do podjecia pracy od zaraz. Prosze o odpowiedz

  3. Witam jestem zainteresowany państwa ogłoszeniem. Proszę o kontakt 537-391-978

  4. Michal pakowanie czekoladek luton na 3 lutego 2016 @ 16:24

    Witam jestem zainteresowana wasza oferta

  5. Przemek (Pakowanie) na 7 lutego 2016 @ 12:15

    Witam.

    Nazywam się Przemek mam 23 lata , jestem zainteresowany Pracą .
    Pracowałem w PL przy pakowaniu i sortowaniu przy hydraulice.
    Jeśli tylko by była dla mnie praca to się pakuję i przylatuję do UK .
    Jestem dyspozycyjny , szybko się uczę i jestem gotowy do Pracy od zaraz .
    jednym minusem jest to ze język angielski bardzo słabo znam.

    Proszę o kontakt : 535-539-707 oraz email: bladekxed@o2.pl

    Pozdrawiam

  6. pakowanie czekoladek Luton 2016 na 10 lutego 2016 @ 21:42

    Jestem zainteresowana praca przy czekoladkach.
    Czekam na kontakt.