£6,75 GBP za godz.

Od zaraz dla Polaków praca w Anglii na magazynie sortowanie ubrań Bedford

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Bedford
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Opublikowany: 17 października 2015 04:27

Chętnie zatrudnimy Polaków do pracy w Anglii na magazynie przy sortowaniu i pakowaniu ubrań. Ogłoszenie z Bedford dla magazyniera bez doświadczenia ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Anglia, Bedford
Wynagrodzenie: 6,75 GBP za godz.
Start: od zaraz

Zadania:
Pracownik na danym stanowisku sortuje ubrania łącząc je w zestawy promocyjne. Następnie tak przygotowane ubrania pakuje i układa w odpowiednim miejscu na magazynie.

Wymagania:
– podstawy języka angielskiego są wymagane
– dobre zdrowie
– bez nałogów
– odpowiedzialne podejście do zadań
– umiejętność pracowania w grupie
– punktualne stawianie się w pracy
– samodzielność, zaangażowanie
– siła fizyczna na dobrym poziomie

Oferujemy:
– nowi pracownicy zdobędą ciekawe doświadczenie
– w tygodniu zapewniamy do 50 przepracowanych godzin
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– angielskie warunki zatrudnienia
– umowę o pracę na czas nieokreślony
– na miejscu zapewniamy niezbędne szkolenia
– codzienne dojazdy do pracy
– miejsce do zamieszkania
– chętnie zatrudniamy również kobiety
– wynagrodzenie wypłacane co 7 dni

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ogłoszeniem zapraszamy do wysyłania CV na maila: jobsesolutions.uk możliwy również kontakt telefoniczny: 0048 535840990

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-24dh3f/

ID ogłoszenia: 81456218b356c86c

1 odpowiedź na “Od zaraz dla Polaków praca w Anglii na magazynie sortowanie ubrań Bedford”

  1. dariusz kumpicki na 28 września 2016 @ 21:11

    podejme prace od zaraz