£od 11,25 brutto/h+premie

Od zaraz oferta pracy w Anglii bez znajomości języka produkcja napojów w fabryce z Londynu

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: stała umowa
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 marca 2024 00:20

Fabryka z Londynu od zaraz potrzebuje chętnych do pracy w Anglii przy produkcji napojów izotonicznych i energetycznych. Oferta bez znajomości języka angielskiego również będzie dostępna. Zakwaterowanie możliwe na miejscu za opłatą.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce pracy: Londyn UK (przedmieścia)

Zarobki: 11,25 GBP/h brutto

Start: od zaraz

Liczba miejsc: 6

Zadania:

Realizacja obowiązków związanych z produkcją napojów izotonicznych i energetycznych zgodnie z normami i standardami określonymi przez firmę. Przygotowywanie składników niezbędnych do procesu produkcyjnego. Operowanie prostymi maszynami produkcyjnymi. Monitorowanie jakości produktów oraz procesów produkcyjnych. Sumienne przestrzeganie przepisów dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy na linii produkcyjnej.

Oferujemy:

Zapewniamy stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie w wysokości 11,25 GBP/h brutto. Dla zainteresowanych pracowników istnieje możliwość skorzystania z zakwaterowania (koszt 120-180 GBP miesięcznie). Pracuj w dynamicznym zespole, gdzie masz szansę rozwijać swoje umiejętności zawodowe. Lokalizacja naszej firmy jest dogodna, znajduje się w przedmieściach Londynu. Zapewniamy umowę na okres próbny trwający 3 miesiące z możliwością przedłużenia.

Wymagania:

  • Natychmiastowa gotowość do podjęcia pracy
  • Silna motywacja do wykonywania obowiązków produkcyjnych
  • Umiejętność efektywnej współpracy w zespole
  • Precyzja i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Brak konieczności posiadania zaawansowanej znajomości języka angielskiego na początkowym etapie, jednak chęć nauki tego języka będzie mile widziana
  • Posiadanie ważnych dokumentów umożliwiających legalny pobyt i pracę w Wielkiej Brytanii

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz CV w języku angielskim proszę przesyłać na adres:

pl.cleversolutions@hotmail.com z dopiskiem “produkcja napojów Londyn 03/24”

Prosimy również o zamieszczeniu klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Clever Solutions Ltd.
Cook St
Coventry, CV1
email: pl.cleversolutions@hotmail.com

ID ogłoszenia: 92665f0d0d0a004d