£od 7

Od zaraz oferta pracy w Anglii na produkcji dań mrożonych Bradford

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Bradford
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Opublikowany: 22 lutego 2014 00:16

Firma produkująca dania mrożone w Bradford pilnie poszukuje pracowników na taśmę produkcyjną. Oferta pracy w Anglii od zaraz z podstawową znajmością języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik produkcji

Lokalizacja: Bradford

Zarobki: od 7 GBP/h

Termin: od zaraz

Zadania:

  • prace na taśmie produkcyjnej przy produkcji dań mrożonych
  • dbanie o składniki,
  • kontrolowanie przebiegu produkcji i jakości produktów finalnych
  • obsługiwanie maszyn produkcyjnych po przyuczeniu, czyszczenie ich i konserwacja
  • praca wymaga koniecznie przestrzeganie zasad BHP

Oczekiwania:

  • przynajmniej roczne doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • znajomość języka angielskiego na poziomie przynajmniej podstawowym
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • punktualność, odpowiedzialność, sumienność

Oferta:

  • początkowo zatrudnienie poprzez Agencję pracy na 2 miesiące
  • Następnie możliwość podjęcia pracy bezpośrednio u pracodawcy
  • zapewniamy zamieszkanie płatne
  • możliwość rozwoju i awansu

Aplikacja:
Prosimy o przesyłanie aplikacji pocztą elektroniczną na adres: ogloszenie@wygaslo

ID ogłoszenia: 3595307685eb2a6b

1 odpowiedź na “Od zaraz oferta pracy w Anglii na produkcji dań mrożonych Bradford”

  1. Daniel Krzeszowski na 24 kwietnia 2014 @ 16:12

    Witam,szukam pracy na stałe,bardzo mi na niej zależy ponieważ w Polsce są małe zarobki rodzina mieszkanie na utrzymaniu,jestem młody i chce coś w życiu osiągnąć mam doświadczenie na budowie w pracy na produkcji.Bardzo proszę o tę szansę można na mnie liczyć,ponieważ jestem odpowiedzialny,inteligentny,wyrozumiały,miły,uczciwy,pracowity,samodzielny.Zostawiam swój numer 509695469