£8,21 na godz.

Od zaraz oferta sezonowej pracy w Anglii 2019 przy zbiorach warzyw Farningham

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Farningham
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 18 październik 2019
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 22 kwietnia 2019 00:39

Pracodawca z Farningham szuka osób do sezonowej pracy w Anglii przy zbiorach warzyw. Zatrudnienie 2019 aktualne od zaraz z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie na farmie oraz atrakcyjnym wynagrodzeniem.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Farningham.

Wynagrodzenie: 8,21 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie zbieranie różnego rodzaju warzyw na polu, np. szparagów, pak choi oraz innych warzyw kapustnych.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • odpowiedzialne i zaangażowane wypełnianie swoich obowiązków;
  • mile widziane będzie podsiadanie doświadczenia w pracach sezonowych;
  • znajomość j. angielskiego w stopniu podstawowym.

Oferujemy:

  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie na farmie w cenie 49 GBP na tydzień od osoby, a w tym prąd i gaz;
  • pracę 6 dni w tygodniu w zależności od warunków pogodowych po 8 – 12 godzin dziennie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres: natalia@agropraktika.lt albo pod numerem telefonu: + 48 (22) 307 02 68.

Źródło: http://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/dam-sezonowa-prace-anglii-przy-zbiorach-warzyw-od-kwietnia-2019-farningham-uk/

ID ogłoszenia: 1135cb3364481d07