£7 GBP/h brutto

Od zaraz praca Anglia w Londynie przy sprzątaniu domów i biur

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Opublikowany: 21 lipca 2015 01:53

Poszukujemy pracowników sprzątających do pracy w Anglii przy sprzątaniu domów i biur. Oferta z Londynu dla Polaków z zakwaterowaniem. Pracodawca pokrywa koszty przelotu.

Stanowisko: pracownik sprzątający
Lokalizacja: Anglia, Londyn
Wynagrodzenie: 7 GBP/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
Praca odbywa się w południowym Londynie i polega na dokładnym wysprzątaniu domów prywatnych i biur.

Wymagania:
– zdolność do podjęcia pracy w Londynie już od zaraz
– umiejętność współpracowania w grupie (praca w 2,3 osobowych zespołach)
– zaradność, punktualność, niezawodność
– gotowość do wyrobienia nadgodzin (tylko dla chętnych)
– angielski na poziomie podstawowym
– posiadanie prawa jazdy kat.B
– dobre ogólne zdrowie fizyczne

Oferujemy:
– zapewniamy pracę już od zaraz
– przyjazną atmosferę na miejscu
– wprowadzenie w politykę firmy
– umowa zostaje podpisana bezpośrednio z pracodawcą
– dobre wynagrodzenie
– na miejscu zapewniamy zakwaterowanie
– dobre warunki mieszkaniowe

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV na adres: s.prokop@jobland.pl

Źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pracownica-sprzatajaca-wyjazd-w-tym-tygodniu-2908833.html

ID ogłoszenia: 36555ad3b65dec40

5 komentarzy na “Od zaraz praca Anglia w Londynie przy sprzątaniu domów i biur”

  1. Sprzątanie w Londynie na 23 lipca 2015 @ 17:59

    Witam,Jestem zainteresowana tą pracą.Doświadczenie mam w domu i sprzątałam w szkole kilka lat.

  2. Witam. Jestem zainteresowana ogłoszeniem. Czy mogę prosić o bliższe informacje. Pozdrawiam Edyta – mój nr 530978058

  3. Sebastian na 26 lipca 2015 @ 14:01

    Witam jestem z dziewczyną obecnie mieszkamy w Londynie jesteśmy bez pracy bardzo nam zależy z zakwaterowaniem nasz numer 31658948208

  4. Witam, jestem zainteresowana ofertá. Mieszkam w londynie, mam dowiadczenie w sprzátaniu hotelu. Proszé o wiécej inf. mój mail aniela0121@onet.pl

  5. Witam. Mieszkam od niedawna w Londynie. Szukam pracy nawet od zaraz. Posiadam podstawową znajomość języka angielskiego. Sumienna, dokładna, punktualna, miła i kulturalna dziewczyna 22 lata.