£9 - 13 na godz.

Od zaraz praca w Anglii na budowie regipsy przy wykończeniach bez języka Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 3 kwietnia 2019 01:32

Dla budowlańców praca w Anglii od zaraz na budowie przy regipsach jako monter ścianek działowych. Ogłoszenie przy remontach bez języka w Londynie. Pracodawca zapewnia pomoc przy znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: 9 – 13 GBP na godzinę w zależności od doświadczenia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca, jako monter ścianek działowych, a polega na instalowaniu profili drewniano – metalowych, a także regipsów;
  • potrzebna jest znajomość rysunku technicznego.

Wymagania:

  • umiejętność pracy w grupie;
  • samozdyscyplinowanie oraz motywacja do czynnego rozwijania się w zawodzie;
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego, ale nie jest wymagany;
  • posiadanie doświadczenia w pracy na budowie na podobnym stanowisku;
  • własne dodatkowe ubezpieczenie do pracy za granicą.

Oferujemy:

  • dla osób, które po raz pierwszy zgłaszają się do pracy w UK, zapewniona będzie pomoc w wyrobieniu podstawowych dokumentów w UK, czyli NIN/UTR/CIS oraz konto bankowe;
  • wsparcie podczas przygotowywania się i rejestracji do egzaminów na kartę CSCS w języku polskim;
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowanie i zaaklimatyzowaniu się na miejscu;
  • kontrakt oraz umowę o pracę;
  • stałe zlecenia;
  • minimum 47 godzin pracy od poniedziałku do piątku, a czasami w weekendy;
  • ekstra płatne nadgodziny.

Aplikacja:

Aplikować można poprzez stronę:

www.pracuj.pl/praca/monter-scianek-dzialowych-london,oferta,6689422

ID ogłoszenia: 765c9dfe4050c0d

2 komentarze na “Od zaraz praca w Anglii na budowie regipsy przy wykończeniach bez języka Londyn”

  1. Patrowski233 na 1 kwietnia 2019 @ 23:53

    Witam. Jestem zainteresowany państwa ofertą. Jestem stolarzem budowlanym, ogulnobudowlancem od 15 lat w UK od 7. Angielski KOMUNIKATYWNY. Minusem jest brak karty CSCS. W Obecnie mieszkam na Forest Hill, London lecz zmiana zamieszkania w obecnej chwili nie stanowi dla mnie żadnego problemu. Mam 36 lat, posiadam podstawowe narzędzia, chęci do pracy. Mój numer telefonu 07403399092. Pozdrawiam Łukasz

  2. Witam jestem zainteresowany ofertą, CSCS Card wygasła Mi, ale mogę odnowić, NIN i konto bankowe mam, język angielski komunikatywny, obecnie mieszkam w hrabstwie Kent, dyspozycyjny od zaraz.
    Tomasz nr telefonu :07440124682