£10,50-12,00 GBP/h

Od zaraz praca w Anglii przy pakowaniu lodów bez znajomości języka, Nottingham 2024

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Nottingham
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca czerwca 2024
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 16 marca 2024 00:18

Bez znajomości języka w fabryce z Nottingham do podjęcia od zaraz tymczasowa praca w Anglii przy pakowaniu lodów na linii produkcyjnej. Zakwaterowanie bezpłatne na cały okres współpracy.

Stanowisko: pakowacz / pracownik produkcji

Start: od zaraz / marzec 2024

Zarobki: 10,50 GBP/h brutto (osoba bez języka), 12,00 GBP/h brutto (osoba znająca język)

Liczba miejsc: 4

Miejsce: Nottingham, UK

Umowa: do końca czerwca 2024

Zadania:

  • Realizacja procesu pakowania lodów na linii produkcyjnej zgodnie z wytycznymi i standardami przyjętymi w firmie
  • Odpowiedzialność za etykietowanie i oznaczanie opakowań zawierających nasze produkty
  • Staranna kontrola jakości oraz integralności opakowań przed przystąpieniem do procesu wysyłki
  • Dbając o czystość i porządek na stanowisku pracy oraz w obszarze produkcji

Wymagania:

  • Gotowość do wykonywania pracy fizycznej oraz podejmowania się powtarzalnych zadań
  • Umiejętność efektywnej współpracy w zespole i wysoka komunikatywność
  • Sumienność oraz precyzja w dbaniu o szczegóły
  • Brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy w fabryce w warunkach chłodniczych
  • Natychmiastowa dostępność do podjęcia zatrudnienia
  • Kandydaci posługujący się językiem angielskim będą preferowani przy rozpatrywaniu aplikacji

Oferujemy:

  • Tymczasowe zatrudnienie na umowę do końca czerwca 2024 roku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 10,50 GBP/h brutto dla kandydatów nieposługujących się językiem angielskim oraz 12,00 GBP/h brutto dla osób biegłych w języku angielskim
  • Bezpłatne zakwaterowanie przez cały okres zatrudnienia
  • Przyjazne i dynamiczne otoczenie pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturze firmy
  • Pomoc przy wszelkich formalnościach na miejscu

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz CV w języku angielskim proszę przesyłać na adres pl.cleversolutions@hotmail.com z dopiskiem “Desery Nottingham 03/2024”.

Prosimy również o zamieszczeniu klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Clever Solutions Ltd.
Cook St
Coventry, CV1
email: pl.cleversolutions@hotmail.com

ID ogłoszenia: 27665f0cd63c7ade